Ortopeda

Znany ortopeda w przychodni evi-MED w GdyniLekarze ortopedzi, zatrudnieni w Poliklinice evi-MED w Gdyni, to znani i polecani specjaliści w swojej dziedzinie. Zespół współpracujących z nami lekarzy, to kadra medyczna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Lekarze zatrudnieni są również w znanych trójmiejskich szpitalach.

W poradni ortopedycznej przyjmują:
  • lek. med. Michał Borniński
  • lek. med. Wojciech Płudowski
  • lek. med. Maciej Sulima-Gillow
Poliklinika evi-MED nr 2, ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia, tel: (58) 662 04 44

Przychodnia wyposażona jest najwyższej klasy sprzęt, który pozwala na wykonanie różnorodnych badań i umożliwia prowadzenie szerokiej diagnostyki. Nasza Poliklinika świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie i cieszy się pozytywną opinią wśród pacjentów. Nowoczesne metody leczenia łączymy z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów. Nasi lekarze zajmują się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem nieprawidłowości w działaniu i budowie narządu ruchu, będących wynikiem wad wrodzonych lub nabytych, urazów czy chorób. Oferujemy rehabilitację umożliwiającą leczenie nieoperacyjne i pooperacyjne pacjentów.

W przychodni medycznej evi-MED w Gdyni, dbamy o satysfakcję, zadowolenie i opinię osób, które korzystają z oferowanych przez nas usług medycznych. Zapewniając Państwu kompleksową opiekę ze strony dobrych, polecanych ortopedów, mamy na względzie Państwa zdrowie. Dobra opinia pacjentów daje nam motywację do dalszego rozwoju.

Oferta poradni ortopedycznej

Poliklinika evi-MED w Gdyni, oferuje szereg świadczeń w zakresie rozpoznawania, leczenia oraz rehabilitacji nieprawidłowości w działaniu i budowie narządu ruchu oraz urazów szkieletu, uszkodzeń mięśni, nerwów i naczyń. Poradnia Ortopedyczna specjalizuje się w leczeniu pacjentów z chorobami kręgosłupa, stawów biodrowych, kolan oraz cierpiących na zmiany pourazowe narządu ruchu. W prywatnej przychodni medycznej evi-MED oferujemy szereg zabiegów mających na celu wyeliminowanie przewlekłego bólu narządów ruchu i przywrócenie sprawności fizycznej.

Pacjentom oferujemy:
  • konsultacje ortopedyczne
  • poradnictwo w zakresie urazów, złamań, chorób zwyrodnieniowych stawów, schorzeń kręgosłupa
  • kwalifikacja do zabiegów rehabilitacyjnych
  • drobne zabiegi ortopedyczne: blokady dostawowe, punkcje stawów, unieruchomienie szyną, szycie ran, leczenie rany zakażonej, usuwanie szwów
  • USG bioderek, stawów oraz USG narządu ruchu

Lekarze ortopedzi są w stałej współpracy z rehabilitantami: fizjoterapeutami, masażystami, osobami przeprowadzającymi terapię indywidualną. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi i znanymi specjalistami o dobrej opinii w środowisku lekarskim. Leczenie w poradni ortopedycznej odbywa się pod okiem dobrych, znanych i polecanych specjalistów.

Poradnia Ortopedyczna Polikliniki evi-MED w Gdyni, świadczy usługi medyczne prywatnie.

Rehabilitacja ortopedyczna

W przychodni medycznej evi-MED prowadzimy również rehabilitację pourazową, mająca na celu zminimalizowanie negatywnych następstw urazów kończyn. Wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny i lekarze specjaliści pracujący w naszej poliklinice, to gwarancja pełnozakresowej i profesjonalnej opieki.

Kiedy skorzystać z usług ortopedy?

W opinii specjalistów, sygnałem do wizyty u lekarza ortopedy mogą być częste bóle poszczególnych odcinków kręgosłupa, bóle barku i innych stawów, niepełna sprawność kończyn, drętwienie rąk czy nóg. Nawet, gdy dolegliwości nie są nasilone, polecane jest skonsultowanie problemu z dobrym specjalistą. Nieleczone choroby stawów i narządów ruchu mogą przeradzać się w stany zapalne a nawet trwałe zwyrodnienia.

Godziny przyjęć:

Placówka evi-MED nr 2, ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia, tel: 58/ 662 04 44

lek. Michał Borniński
lek. Wojciech Płudowski
lek. Maciej Sulima-Gillow