Reumatolog | Evi-MED
 • UWAGA! Strona używa Cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij ostrzeżenie

Reumatolog

Poradnia reumatologiczna: profilaktyka, diagnostyka i leczenie w zakresie: ostrych i przewlekłych bólów kręgosłupa, mięśni, stawów, przewlekłych bólów głowy, chorób reumatycznych np.: reumatoidalnego zapalenia stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Diagnostyka i leczenie osteoporozy.

 • konsultacje reumatologiczne
 • pełny zakres badań analitycznych
W poradni reumatologicznej w Poliklinice evi-MED przyjmuje lek. Jarosław Niebrzydowski.

Poliklinika evi-MED (nr 1)

ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia (wejście od Alei Zwycięstwa)
tel. do rejestracji: (58) 622 95 10/11

czynne: dni robocze: 07.00-20.00, sobota: nieczynne
dojazd:
 • SKM (Wzgórze Św. Maksymiliana)
 • linie autobusowe: 21, 23, 24, 26, 27, 29, 105, 119, 125, 133, 152, 172, 700, 710 (przystanek: Harcerska)
 • Poliklinika evi-MED nr 1, ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia, tel: (58) 622 95 10/11

  Reumatologia

  Choroby układu tkanki łącznej, zapalenia i bóle stawów, wszelkie dolegliwości w układzie ruchu, zarówno stawowe jak i mięśniowe. Bóle kręgosłupa.

  Na choroby reumatyczne w Polsce cierpi kilka milionów ludzi. Występują one w każdym wieku, w tym u dzieci. Stanowią najczęstszą przyczynę przewlekłego bólu i niepełnosprawności. Choroby reumatyczne, oprócz chorób zwyrodnieniowych, to także duża grupa chorób zapalnych, z których część ma przebieg układowy tj. może prowadzić do zajęcia takich narządów jak: nerki, płuca, serce czy narząd wzroku.
  Reumatyczne choroby zapalne, jeśli nie są właściwie leczone, prowadzą do niepełnosprawności.
  Podniesienie efektywności leczenia chorób reumatycznych jest możliwe poprzez zapewnienie kompleksowej opieki w zakresie: reumatologii, rehabilitacji i ortopedii. Warto pamiętać, że osoba z dolegliwościami reumatycznymi w pierwszej kolejności powinna uzyskać konsultację specjalisty reumatologa