Reumatolog

Lekarz reumatolog zajmuje się chorobami układu tkanki łącznej, zapaleniami i bólami stawów, wszelkimi dolegliwości w układzie ruchu, zarówno stawowymi, jak i mięśniowymi, a także bólami kręgosłupa. Na konsultacje do reumatologa zapraszamy do prywatnych gabinetów Evi-MED (gabinety  zlokalizowane są w dobrym punkcie, w centrum Gdyni). Na choroby reumatyczne w Polsce cierpi kilka milionów ludzi. Występują one w każdym wieku, w tym u dzieci. Stanowią najczęstszą przyczynę przewlekłego bólu i niepełnosprawności. Choroby reumatyczne, oprócz chorób zwyrodnieniowych, to także duża grupa chorób zapalnych, z których część ma przebieg układowy tj. może prowadzić do zajęcia takich narządów jak: nerki, płuca, serce czy narząd wzroku. Reumatyczne choroby zapalne, jeśli nie są właściwie leczone, prowadzą do niepełnosprawności. Podniesienie efektywności leczenia chorób reumatycznych jest możliwe poprzez zapewnienie dobrej, kompleksowej opieki lekarskiej w zakresie: reumatologii, rehabilitacji i ortopedii. Warto pamiętać, że osoba z dolegliwościami reumatycznymi w pierwszej kolejności powinna uzyskać konsultację dobrego specjalisty reumatologa. Na prywatną konsultację do lekarza specjalisty można umówić się w gabinetach Evi-MED.

Poradnia reumatologiczna

Poradnia reumatologiczna w prywatnych gabinetach Evi-MED w Gdyni zaprasza na konsultacje do lekarzy specjalistów. W ramach działalności poradni zajmujemy się diagnostyką i leczeniem w zakresie ostrych i przewlekłych bólów kręgosłupa, mięśni, stawów, przewlekłych bólów głowy, chorób reumatycznych, np. reumatoidalnego zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa. Zajmujemy się również diagnostyką i leczeniem osteoporozy. W naszych gabinetach oferujemy pacjentom:
  • prywatne konsultacje reumatologiczne,
  • pełny zakres badań analitycznych.
W poradni reumatologicznej w Poliklinice evi-MED w Gdyni przyjmuje lekarz Jarosław Niebrzydowski oraz Maria Olkowska.

Poliklinika evi-MED (nr 1)

ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia (wejście od Alei Zwycięstwa, dobry punkt w centrum miasta) Rejestracja telefoniczna: (58) 622 95 10/11 Czynne: dni robocze: 07.00-20.00, sobota: nieczynne Dojazd:
    • SKM (Wzgórze Św. Maksymiliana)
    • linie autobusowe: 21, 23, 24, 26, 27, 29, 105, 119, 125, 133, 152, 172, 700, 710 (przystanek: Harcerska)
Poliklinika evi-MED nr 1, ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia, tel: (58) 622 95 10/11

Reumatologia

Choroby układu tkanki łącznej, zapalenia i bóle stawów, wszelkie dolegliwości w układzie ruchu, zarówno stawowe jak i mięśniowe. Bóle kręgosłupa. Na choroby reumatyczne w Polsce cierpi kilka milionów ludzi. Występują one w każdym wieku, w tym u dzieci. Stanowią najczęstszą przyczynę przewlekłego bólu i niepełnosprawności. Choroby reumatyczne, oprócz chorób zwyrodnieniowych, to także duża grupa chorób zapalnych, z których część ma przebieg układowy tj. może prowadzić do zajęcia takich narządów jak: nerki, płuca, serce czy narząd wzroku. Reumatyczne choroby zapalne, jeśli nie są właściwie leczone, prowadzą do niepełnosprawności. Podniesienie efektywności leczenia chorób reumatycznych jest możliwe poprzez zapewnienie kompleksowej opieki w zakresie: reumatologii, rehabilitacji i ortopedii. Warto pamiętać, że osoba z dolegliwościami reumatycznymi w pierwszej kolejności powinna uzyskać konsultację specjalisty reumatologa