Strona używa Cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Oferta dla Pacjenta

Zapoznaj się z naszą ofertą dla Pacjentów.

Oferta dla firm

Skorzystaj z najlepszych ofert dla pracowników swojej firmy.

Poradnik

Zobacz najczęsciej zadawane pytania.

Nowy wzór skierowania na badania medycyny pracy

Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2015 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 marca 2015 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie pracy (Dz. U. z 2015 r., poz. 457), które określa wzór skierowania na badania lekarskie oraz nowe wzory orzeczeń lekarskich wydawanych na podstawie art. 229 Kodeksu pracy. 

Czytaj więcej

Kwalifikacja do zabiegów chirurgicznych

 

Informujemy, że w Poliklinice evi-MED kwalifikacji do zabiegów chirurgicznych dokonuje dr n. med. Zbigniew Łobodziński.

Kwalifikacja do:

  • wycięcia pęcherzyka żółciowego

  • operacji przepuklin pachwinowych, udowych, pępkowych

  • zabiegów resekcyjnych w obrębie żołądka

  • zabiegów resekcyjnych w obrębie jelita grubego

  • operacji tarczycy

  • operacji żylaków kończyn dolnych i odbytu

Czytaj więcej

Zniżki dla posiadaczy Karty Gdynia Rodzinna

Posiadaczom Karty Gdynia Rodzinna, przysługują w Poliklinice evi-MED specjalne zniżki:

  • bezpłatny przegląd stomatologiczny

  • bezpłatne komputerowe badanie stóp

  • 10% zniżki na rehabilitację

  • 10% zniżki na konsultacje specjalistów*

 

Czytaj więcej


zobacz wszystkie wiadomości

Evi-MED – opieka zdrowotna na najwyższym poziomie

W Poliklinice evi-MED do opieki medycznej podchodzimy kompleksowo. Oferujemy dostęp do dobrych lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów. Świadczymy usługi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne, dysponujemy nowoczesnym gabinetem stomatologicznym, proponujemy szeroki zakres badań diagnostycznych. Naszym pacjentom i kontrahentom umożliwiamy skorzystanie z atrakcyjnych programów profilaktycznych i partnerskich.

W naszej pracy priorytetem jest zdrowie pacjentów i jakość opieki medycznej. Dbamy o to by świadczone przez nas usługi medyczne były realizowane zgodnie z obowiązującymi standardami i oczekiwaniami osób, które korzystają z oferty prywatnej przychodni evi-MED. Zapewniamy przyjazne i bezpieczne warunki pobytu oraz przyjazną atmosferę na każdym etapie usługi.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i wciąż się dla nich zmieniamy, wprowadzając do naszej codziennej pracy nowoczesne rozwiązania. Kładziemy duży nacisk na nowoczesny sprzęt. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę medyczną i personel pielęgniarski, którzy dbają o zdrowie naszych pacjentów.

Mając na względzie wygodę pacjentów, umożliwiamy rejestrację online oraz sprawdzenie wyników badań wykonanych w naszej przychodni przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu.