Strona używa Cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Oferta dla Pacjenta

Zapoznaj się z naszą ofertą dla Pacjentów.

Oferta dla firm

Skorzystaj z najlepszych ofert dla pracowników swojej firmy.

Poradnik

Zobacz najczęsciej zadawane pytania.

Laserowe leczenie rumienia i trądziku różowatego - nowa usługa

Informujemy, że rozszerzylismy naszą ofertę usług medycznych o laserowe leczenie zmian naczyniowych takich jak: rumień, trądzik różowaty, pajączki.

Czytaj więcej

Ginekolog - nowy personel medyczny

Informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z lek. med. Magdaleną Wójcik-Lis -  specjalistą w dziedzinie ginekologii i położnictwa.

Czytaj więcej

Kardiolog - nowy personel medyczny

Informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z lek. med. Agnieszką Kowalską-Siczek oraz lek. med. Jarosławem Malkiem - specjaliści w dziedzinie kardiologii.

Czytaj więcej


zobacz wszystkie wiadomości

Evi-MED – opieka zdrowotna na najwyższym poziomie

W Poliklinice evi-MED do opieki medycznej podchodzimy kompleksowo. Oferujemy dostęp do dobrych lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów. Świadczymy usługi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne, dysponujemy nowoczesnym gabinetem stomatologicznym, proponujemy szeroki zakres badań diagnostycznych. Naszym pacjentom i kontrahentom umożliwiamy skorzystanie z atrakcyjnych programów profilaktycznych i partnerskich.

W naszej pracy priorytetem jest zdrowie pacjentów i jakość opieki medycznej. Dbamy o to by świadczone przez nas usługi medyczne były realizowane zgodnie z obowiązującymi standardami i oczekiwaniami osób, które korzystają z oferty prywatnej przychodni evi-MED. Zapewniamy przyjazne i bezpieczne warunki pobytu oraz przyjazną atmosferę na każdym etapie usługi.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i wciąż się dla nich zmieniamy, wprowadzając do naszej codziennej pracy nowoczesne rozwiązania. Kładziemy duży nacisk na nowoczesny sprzęt. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę medyczną i personel pielęgniarski, którzy dbają o zdrowie naszych pacjentów.

Mając na względzie wygodę pacjentów, umożliwiamy rejestrację online oraz sprawdzenie wyników badań wykonanych w naszej przychodni przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu.