Chirurgia naczyniowa zajmuje się diagnostyką, różnicowaniem oraz leczeniem zaburzeń naczyń krwionośnych i limfatycznych (oprócz zaburzeń naczyń z zakresu kardiochirurgii i neurochirurgii). Wszystkich pacjentów, którzy potrzebują opieki dobrego lekarza, specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej, zapraszamy do przychodni evi-MED w Gdyni (przychodnia nr 2, ul. Bp. Dominika 8-14)

 

Poliklinika evi-MED nr 2

Poradnia chirurgii naczyniowej

ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia

tel: 58/ 662 04 44

Kiedy zgłosić się do chirurga naczyniowego?

Lekarz specjalizujący się w chirurgii naczyniowej zajmuje się leczeniem tętniaków, przewlekłych owrzodzeń żylnych i schorzeń, takich jak miażdżyca, ostre i przewlekłe choroby żył, zatory w płucach, nowotwory układu naczyniowego, zespół stopy cukrzycowej czy zakrzepowo-zatorowym zapaleniem naczyń. Objawy, które wskazują na konieczność wizyty w przychodni i zasięgnięcia porady dobrego lekarza specjalisty to m.in. mrowienie, drętwienie lub brak czucia w kończynach, uczucie ciężkości, puchnięcie (np. w okolicach kostek), skurcze i pieczenie nóg, a także pojawiające się żylaki czy pajączki, bóle za mostkiem, kaszel i duszności.

 

Jak przygotować się na wizytę u chirurga naczyniowego?

Wizyta nie wymaga specjalnych przygotowań. Jeśli masz wyniki badań, weź je ze sobą.

konsultacje chirurga naczyniowego:

159,00 – 199,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Poradnia chirurgii naczyniowej - przychodnia evi-MED

Poradnia chirurgii naczyniowej evi-MED znajduje się w dobrym punkcie, w centrum Gdyni. W naszej przychodni zapewniamy kompleksową opiekę medyczną z zakresu profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia chorób naczyń krwionośnych i chłonnych.

Zakres usług w poradni chirurgii naczyniowej:

  • konsultacje chirurga naczyniowego
  • USG Doppler (pracownia USG) – badanie, podczas którego lekarz sprawdza drożność żył i tętnic. Badanie wykonywane jest podczas konsultacji lekarza lub  w Pracowni USG w Poliklinice evi-MED nr 3, ul. Świętojańska 141, Gdynia, tel. (58) 662 04 60, 710 05 60.

Godziny przyjęć specjalistów chirurgii naczyniowej

lek. Michał Zdunek – specjalista chirurgii naczyniowej

  • środa: 17:00-20:00

dr n.med. Radosław Krupiński

  • piątek: 08.00-16.00 – terminy ustalane na bieżąco