Jakub Wasilewski – fizjoterapeuta i terapeuta manualny

Doktorant  Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, fizjoterapeuta PZPN Futsal Ekstraklasy – AZS UG Gdańsk, założyciel i prowadzący koło naukowe Fizjoterapia w Sporcie, organizator konferencji naukowej “Fizjoterapia w Nauce, Profilaktyce i Terapii” w Gdańsku.

Zajmuje się problemami ortopedycznymi, urazami i przeciążeniami układu ruchu a także przywracaniem sprawności po operacjach. Specjalizuje się w terapii kręgosłupa oraz w rehabilitacji sportowej.

Wiedzę poszerza uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych a także jako czynny uczestnik konferencji naukowych. W swojej pracy wykorzystuje techniki powięziowe, terapię tkanek miękkich, pinopresurę, kinesiotaping, mobilizacje i manipulacje. Ukończył takie szkolenia jak: Terapia Manualna w Dyskopatii, Powięziowa Terapia Manualna wg. Typaldosa (FDM), Funkcjonalna Osteopatia Integracyjna (FOI).

Jako fizjoterapeuta pracuje w Poliklinice Evi-Med w Gdyni oraz w prywatnym gabinecie przy ul. Dębinki w Gdańsku.

Kuba  – mgr fizjoterapii: numer prawa wykonywania zawodu 58144

“Swoją zawodową drogę w sporcie zacząłem w 2015 roku. Współpracowałem z kolarzami KaszebeRunda, lekkoatletami Gdańskich AZS, graczami Ultimate FrisBee i piłkarzami PZPN 1 ligi – Vamos Gdańsk. Sportowo obecnie sprawuję pieczę nad zdrowiem piłkarzy z Futsal Ekstraklasy PZPN – AZS UG Futsal Club.”