Lekarz reumatolog zajmuje się chorobami układu tkanki łącznej, zapaleniami i bólami stawów, wszelkimi dolegliwości w układzie ruchu, zarówno stawowymi, jak i mięśniowymi, a także bólami kręgosłupa. Na konsultacje do reumatologa zapraszamy do prywatnych gabinetów evi-MED (gabinety zlokalizowane są w dobrym punkcie, w centrum Gdyni).

 

Poliklinika evi-MED nr 2

Poradnia  reumatologiczna

ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia

Kiedy zgłosić się do reumatologa?

Na choroby reumatyczne w Polsce cierpi kilka milionów ludzi. Występują one w każdym wieku, w tym u dzieci. Stanowią najczęstszą przyczynę przewlekłego bólu i niepełnosprawności. Choroby reumatyczne, oprócz chorób zwyrodnieniowych, to także duża grupa chorób zapalnych, z których część ma przebieg układowy tj. może prowadzić do zajęcia takich narządów jak: nerki, płuca, serce czy narząd wzroku. Reumatyczne choroby zapalne, jeśli nie są właściwie leczone, prowadzą do niepełnosprawności. Podniesienie efektywności leczenia chorób reumatycznych jest możliwe poprzez zapewnienie dobrej, kompleksowej opieki lekarskiej w zakresie: reumatologii, rehabilitacji i ortopedii. Warto pamiętać, że osoba z dolegliwościami reumatycznymi w pierwszej kolejności powinna uzyskać konsultację dobrego specjalisty reumatologa. Na prywatną konsultację do lekarza specjalisty można umówić się w gabinetach evi-MED.

 

Jak przygotować się na wizytę u reumatologa?

Wizyta nie wymaga specjalnych przygotowań. Jeśli masz wyniki badań, weź je ze sobą.

konsultacje reumatologiczne:

170,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych

Poradnia reumatologiczna - przychodnia evi-MED

Poradnia reumatologiczna w prywatnych gabinetach evi-MED w Gdyni zaprasza na konsultacje do lekarzy specjalistów. W ramach działalności poradni zajmujemy się diagnostyką i leczeniem w zakresie ostrych i przewlekłych bólów kręgosłupa, mięśni, stawów, przewlekłych bólów głowy, chorób reumatycznych, np. reumatoidalnego zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa. Zajmujemy się również diagnostyką i leczeniem osteoporozy. W naszych gabinetach oferujemy pacjentom:

  • prywatne konsultacje reumatologiczne,
  • badanie kapilaroskopowe
  • iniekcje dostawowe (blokady)
  • pełny zakres badań analitycznych

Godziny przyjęć specjalistów reumatologii

Placówka evi-MED nr 2, ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia

lek. Maria Olkowska

czwartek: 11:30-14:00 (co drugi tydzień)