Nasza pracownia ginekologiczno-położnicza w Poliklinice evi-MED w Gdyni wyposażona jest w najnowszej klasy aparat USG z nowoczesną opcją obrazowania w technologii 4D. Obrazowanie 4D to jedna z bardziej innowacyjnych metod diagnostyki obrazowej. USG 4D wykonywane u kobiet w ciąży, obrazuje płód trójwymiarowo w czasie rzeczywistym. Daje to możliwość dokładniejszego niż w przypadku tradycyjnego USG, zobaczenia płodu. USG 4D umożliwia rodzicom zaobserwowanie rozwijających się narządów dziecka, a nawet jego mimiki. USG ciąży 4D wykonane w przychodni medycznej evi-MED w Gdyni zapewnia wysoką jakość badania, umożliwiającą szczegółową analizę stanu zdrowia dziecka.

Poliklinika evi-MED nr 3

Poradnia ginekologiczna

ul. Świętojańska 141, Gdynia

Kiedy wykonać badanie USG 4D?

Badanie wykonuje się pomiędzy 25-28 tygodniem ciąży – wtedy obraz jest najbardziej wyraźny. USG ciąży 4D daje też większe możliwości lekarzowi. Umożliwia wychwycenie szczegółów anatomicznych, które znacznie trudniej dostrzec w tradycyjnym badaniu ultrasonografem. USG 4D daje możliwość stwierdzenia:

  • czy dziecko rozwija się prawidłowo
  • jaki jest stan zdrowia dziecka
  • czy narządy rozwijają się prawidłowo
  • czy można wykluczyć ewentualne wady genetyczne

Cennik

USG ciąży 4D: 350,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

O czym warto pamiętać przed badaniem?

  • badanie USG ciąży 4D nie wymaga specjalnego przygotowania
  • należy przynieść ze sobą dokumentację z poprzednich badań
  • badania diagnostyki obrazowej przeprowadzane w Poliklinice evi-MED w Gdyni wymagają wcześniejszej rejestracji osobiście w przychodni (ul. Świętojańska 141, Gdynia) lub telefonicznie (58) 71 00 560, 710 09 86