USG ciąży 4D w przychodni evi-MED

Nasza pracownia ginekologiczno-położnicza w przychodni medycznej evi-MED w Gdyni wyposażona jest w najnowszej klasy aparat USG z nowoczesną opcją obrazowania w technologii 3D/4D. Obrazowanie 4D to jedna z bardziej innowacyjnych metod diagnostyki obrazowej. USG 4D wykonywane u kobiet w ciąży, obrazuje płód trójwymiarowo w czasie rzeczywistym. Daje to możliwość dokładniejszego niż w przypadku tradycyjnego USG, zobaczenia płodu. USG 4D umożliwia rodzicom zaobserwowanie ruchów płodu, a nawet jego mimiki.

Czym jest badanie USG ciąży 3D/4D

USG ciąży 3D/4D – jest to badanie, którego celem jest uzyskanie pamiątkowych obrazków i filmów, a nie zaawansowana, referencyjna diagnostyka. Jakość obrazu zależy od wielu czynników i że nie zawsze uda się zrobić dobre 3d. Zależy to głównie od ułożenia dziecka, od ilości płynu owodniowego, od przezierności tkanek mamy.


USG 3D to zdjęcie a USG 4D to film.

Poliklinika evi-MED nr 3

Poradnia ginekologiczna

ul. Świętojańska 141, Gdynia

Kiedy wykonać badanie USG 4D?

Badanie najlepiej wykonać pomiędzy 24 a 28 tygodniem ciąży – wtedy obraz jest najbardziej wyraźny.

O czym warto pamiętać przed badaniem?

  • badanie USG ciąży 4D nie wymaga specjalnego przygotowania

  • należy przynieść ze sobą dokumentację z poprzednich badań

  • badania diagnostyki obrazowej przeprowadzane w Poliklinice evi-MED w Gdyni wymagają wcześniejszej rejestracji osobiście w przychodni (ul. Świętojańska 141, Gdynia) lub telefonicznie (58) 71 00 560, 710 09 86

Cennik

USG ciąży 4D: 350,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Godziny przyjęć specjalistów ginekologii

Poliklinika evi-MED nr 3, ul. Świętojańska 141, Gdynia

lek. Kajetan Piątkowski

poniedziałek: 8:30-13:30