MediRaty - finansowanie usług medycznych

W przychodni evi-MED istnieje możliwość opłacenia kosztów zabiegów w systemie ratalnym, bez angażowania własnych środków. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych. Przychodnia evi-MED współpracuje z MediRaty, która umożliwia kredytowanie zabiegów medycznych przekraczających kwotę 500,00 zł. Dzięki możliwości rozłożenia kosztów zabiegów medycznych na raty, łatwiej zoptymalizować plan leczenia i zagwarantować satysfakcję z jego rezultatów.

Jesteś zainteresowany zabiegiem?

W pierwszej kolejności niezbędna jest pierwsza wizyta konsultacyjna, podczas której zostanie przeprowadzony dokładny wywiad medyczny oraz zaproponowany plan leczenia oraz cena zabiegu. Ustal z lekarzem plan leczenia i rozpocznij jego realizację. W MediRaty sfinansowanie zabiegów jest szybkie i bezproblemowe.

Sprawdź swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat (22) 266-83-70, infolinia 801-000-265 lub złóż wniosek za pośrednictwem internetu on-line:  Elektroniczny system składania wniosków MediRaty