Lekarze ortopedzi, zatrudnieni w Poliklinice evi-MED w Gdyni, to znani i polecani specjaliści w swojej dziedzinie. Zespół współpracujących z nami lekarzy, to kadra medyczna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Lekarze zatrudnieni są również w znanych trójmiejskich szpitalach.

Poliklinika evi-MED nr 2

Poradnia ortopedyczna

ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia

Oferta poradni ortopedycznej

Poliklinika evi-MED w Gdyni, oferuje szereg świadczeń w zakresie rozpoznawania, leczenia oraz rehabilitacji nieprawidłowości w działaniu i budowie narządu ruchu oraz urazów szkieletu, uszkodzeń mięśni, nerwów i naczyń. Poradnia ortopedyczna specjalizuje się w leczeniu pacjentów z chorobami kręgosłupa, stawów biodrowych, kolan oraz cierpiących na zmiany pourazowe narządu ruchu. W prywatnej przychodni medycznej evi-MED oferujemy szereg zabiegów mających na celu wyeliminowanie przewlekłego bólu narządów ruchu i przywrócenie sprawności fizycznej.

Pacjentom oferujemy:

  • konsultacje ortopedyczne
  • poradnictwo w zakresie urazów, złamań, chorób zwyrodnieniowych stawów, schorzeń kręgosłupa
  • kwalifikacja do zabiegów rehabilitacyjnych
  • drobne zabiegi ortopedyczne: blokady dostawowe, punkcje stawów, unieruchomienie szyną
  • USG narządu ruchu

Lekarze ortopedzi są w stałej współpracy z rehabilitantami: fizjoterapeutami, masażystami, osobami przeprowadzającymi terapię indywidualną. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi i znanymi specjalistami o dobrej opinii w środowisku lekarskim. Leczenie w poradni ortopedycznej odbywa się pod okiem dobrych, znanych i polecanych specjalistów.

Poradnia ortopedyczna Polikliniki evi-MED w Gdyni, świadczy usługi medyczne prywatnie.

konsultacje ortopedyczne:

200,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Lekarz ortopeda w Evi-med w Gdynia

Rehabilitacja ortopedyczna

W przychodni medycznej evi-MED prowadzimy również rehabilitację pourazową, mająca na celu zminimalizowanie negatywnych następstw urazów kończyn. Wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny i lekarze specjaliści pracujący w naszej Poliklinice, to gwarancja pełnozakresowej i profesjonalnej opieki.

Kiedy skorzystać z usług ortopedy?

W opinii specjalistów, sygnałem do wizyty u lekarza ortopedy mogą być częste bóle poszczególnych odcinków kręgosłupa, bóle barku i innych stawów, niepełna sprawność kończyn, drętwienie rąk czy nóg. Nawet, gdy dolegliwości nie są nasilone, polecane jest skonsultowanie problemu z dobrym specjalistą. Nieleczone choroby stawów i narządów ruchu mogą przeradzać się w stany zapalne a nawet trwałe zwyrodnienia.

Godziny przyjęć lekarzy ortopedów

Placówka evi-MED nr 2, ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia

lek. Michał Borniński

środa: 13:00-19:30

lek. Wojciech Płudowski

poniedziałek: 15:15-20:00
wtorek: 15:15-20:00

lek. Maciej Sulima-Gillow

czwartek: 15:30-18:30