Lekarze ortopedzi, zatrudnieni w Poliklinice evi-MED w Gdyni, to znani i polecani specjaliści w swojej dziedzinie. Zespół współpracujących z nami lekarzy, to kadra medyczna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Lekarze zatrudnieni są również w znanych trójmiejskich szpitalach.

Poliklinika evi-MED nr 2

Poradnia ortopedyczna

ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia

tel: 58/ 662 04 44

Oferta poradni ortopedycznej

Poliklinika evi-MED w Gdyni, oferuje szereg świadczeń w zakresie rozpoznawania, leczenia oraz rehabilitacji nieprawidłowości w działaniu i budowie narządu ruchu oraz urazów szkieletu, uszkodzeń mięśni, nerwów i naczyń. Poradnia Ortopedyczna specjalizuje się w leczeniu pacjentów z chorobami kręgosłupa, stawów biodrowych, kolan oraz cierpiących na zmiany pourazowe narządu ruchu. W prywatnej przychodni medycznej evi-MED oferujemy szereg zabiegów mających na celu wyeliminowanie przewlekłego bólu narządów ruchu i przywrócenie sprawności fizycznej. Pacjentom oferujemy:
  • konsultacje ortopedyczne
  • poradnictwo w zakresie urazów, złamań, chorób zwyrodnieniowych stawów, schorzeń kręgosłupa
  • kwalifikacja do zabiegów rehabilitacyjnych
  • drobne zabiegi ortopedyczne: blokady dostawowe, punkcje stawów, unieruchomienie szyną, szycie ran, leczenie rany zakażonej, usuwanie szwów
  • USG bioderek, stawów oraz USG narządu ruchu
Lekarze ortopedzi są w stałej współpracy z rehabilitantami: fizjoterapeutami, masażystami, osobami przeprowadzającymi terapię indywidualną. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi i znanymi specjalistami o dobrej opinii w środowisku lekarskim. Leczenie w poradni ortopedycznej odbywa się pod okiem dobrych, znanych i polecanych specjalistów. Poradnia Ortopedyczna Polikliniki evi-MED w Gdyni, świadczy usługi medyczne prywatnie.

konsultacje ortopedyczne:

129,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Godziny przyjęć lekarzy ortopedów

lek. Michał Borniński

  • środa: 15.00-19.30
  • piątek: 10.00-13.15

lek. Wojciech Płudowski

  • poniedziałek: 15.15-19.45
  • piątek: 15.15-20.00

lek. Maciej Sulima-Gillow

  • czwartek: 15.30-19.00
Lekarz ortopeda w Evi-med w Gdynia

 

Rehabilitacja ortopedyczna

W przychodni medycznej evi-MED prowadzimy również rehabilitację pourazową, mająca na celu zminimalizowanie negatywnych następstw urazów kończyn. Wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny i lekarze specjaliści pracujący w naszej poliklinice, to gwarancja pełnozakresowej i profesjonalnej opieki.

Kiedy skorzystać z usług ortopedy?

W opinii specjalistów, sygnałem do wizyty u lekarza ortopedy mogą być częste bóle poszczególnych odcinków kręgosłupa, bóle barku i innych stawów, niepełna sprawność kończyn, drętwienie rąk czy nóg. Nawet, gdy dolegliwości nie są nasilone, polecane jest skonsultowanie problemu z dobrym specjalistą. Nieleczone choroby stawów i narządów ruchu mogą przeradzać się w stany zapalne a nawet trwałe zwyrodnienia.