Chirurgia dziecięca jest szczególną dziedziną medycyny. Od lekarza wymaga nie tylko znakomitej wiedzy, m.in. z zakresu pediatrii, fizjologii czy anatomii dziecka – zarówno noworodka, jak i nastolatka, ale również dobrego podejścia do małego pacjenta, wyjątkowej empatii i delikatności. Poradnię chirurgii dziecięcej znajdą Państwo w Poliklinice evi-MED nr 1 w Gdyni. Warto zdawać sobie sprawę, że organizm dziecka, a także zachodzące w nim procesy oraz choroby są znacząco inne niż u dorosłych. Z drugiej strony chirurg dziecięcy musi wzbudzać zaufanie młodszych pacjentów i budować z nimi dobre relacje, które sprzyjają terapii.

Poliklinika evi-MED nr 1

Poradnia chirurgii dziecięcej

ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

Kiedy zgłosić się do chirurga dziecięcego?

Chirurgia dziecięca zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób u dzieci (od narodzenia do osiągnięcia pełnoletniości). Po pomoc dobrego lekarza specjalisty należy zgłosić się m.in. wtedy, gdy występują objawy takie jak bóle układu kostno-stawowego lub bóle brzucha, widoczne są wady wrodzone i zaburzenia rozwojowe, u dziecka pojawiły się urazy (różnego rodzaju rany, oparzenia, zwichnięcia czy złamania), a także wówczas, gdy w USG ciążowym lub tuż po porodzie stwierdzono wady, wymagające szybkiej interwencji chirurgicznej. Dobrą opiekę z zakresu chirurgii dziecięcej otrzymają Państwo w przychodni evi-MED w Gdyni.

Jak przygotować się na wizytę u chirurga dziecięcego?

Wizyta nie wymaga specjalnych przygotowań. Jeśli masz wyniki badań, weź je ze sobą.

konsultacje chirurga dziecięcego:

200,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Poradnia chirurgii dziecięcej - przychodnia evi-MED

W Poliklinice evi-MED, usytuowanej w dobrym punkcie w Gdyni, prowadzimy poradnię chirurgii dziecięcej, w ramach której zajmujemy się diagnostyką i leczeniem urazów oraz korekcją deformacji i wad wrodzonych i nabytych u dzieci i młodzieży.

Zakres usług w poradni chirurgii dziecięcej:

  • konsultacje chirurga dziecięcego

Godziny przyjęć specjalistów chirurgii dziecięcej

Placówka evi-MED nr 1, ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

lek. Jacek Wojciechowski

środa: 18:30-19:30