W poradni kardiologicznej, która funkcjonuje przy Poliklinice evi-MED w Gdyni świadczymy usługi z zakresu profilaktyki, diagnostyki, leczenia schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego, układu krążenia, m.in.: leczenie nadciśnienia, choroba wieńcowa, zawał serca itp. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi specjalistami o dobrej opinii w środowisku lekarskim.

Poliklinika evi-MED nr 1

Poradnia Kardiologiczna

ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

Zakres usług poradni kardiologicznej to:

  • konsultacje kardiologiczne
  • holter EKG, holter ciśnieniowy
  • EKG w spoczynku
  • EKG wysiłkowe
  • echo serca
  • próba wysiłkowa
  • badania laboratoryjne (Laboratorium)

Lekarze kardiolodzy pracujący w poradni to najlepsi specjaliści, którzy cieszą się dobrą opinią wśród pacjentów. Profesjonalizm kadry lekarskiej oraz nowoczesny sprzęt, który posiadamy w placówce w Gdyni, to gwarancja usług na najwyższym poziomie.

konsultacje kardiologiczne

210,00-250,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Kardiolog w Evi-med w Gdyni

Godziny przyjęć lekarzy kardiologów

Placówka evi-MED nr 1, ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

lek. Przemysław Arasimowicz

piątek: 16:00-18:00

lek. Jarosław Malek

środa: 10:00-16:00

lek. Hanna Muller

poniedziałek: 16:00-18:20

lek. Michał Szpajer

wtorek: 13:00-17:00
czwartek: 11:00-14:20

lek. Jerzy Zadrożny

poniedziałek: 12:00-14:00
poniedziałek: 14:00-18:00 (próba wysiłkowa)

lek. Bartosz Borowski

czwartek: 14:50-16:40 (echo serca)

Próba wysiłkowa to rodzaj nieinwazyjnego badania serca. W opinii specjalistów elektrokardiograficzna próba wysiłkowa to najskuteczniejszy sposób by zweryfikować pracę serca w sytuacji obciążenia wysiłkiem fizycznym. Próbę wysiłkową stosuje się u sportowców, u osób z chorobą wieńcową, zaburzeniami rytmu serca oraz po zawale serca i zabiegach na tętnicach wieńcowych. Badanie najczęściej realizowane jest na bieżni ruchomej. W przychodni medycznej evi-MED w Gdyni dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Próbę wysiłkową zawsze przeprowadzamy pod kontrolą lekarza kardiologa. Analiza danych uzyskanych dzięki próbie wysiłkowej pozwala rozpoznać nieprawidłowości pracy serca, dobrać leki lub podjąć decyzje o dalszym leczeniu.

Badanie EKG metodą Holtera polega na monitorowaniu rytmu serca w ciągu całej doby w celu oceny jego aktywności elektrycznej. Badanie Holtera kardiolog zleca najczęściej w przypadku podejrzenia nieprawidłowej, nierównej pracy serca oraz zaburzeń rytmu. W opinii lekarzy kardiologów EKG serca metodą Holtera jest nieinwazyjne i bezpieczne, a jednocześnie wysoce skuteczne. W Poliklinice evi-MED w Gdyni wykonujemy zarówno Holter EKG jak i Holter ciśnieniowy (24 godzinne monitorowanie ciśnienia tętniczego krwi).

Echokardiografia pozwala ocenić budowę serca i jego pracę. Podczas badania analizowana jest praca struktur anatomicznych serca: zastawek oraz przedsionków i komór. Wskazaniem do wykonania echo serca są między innymi choroba wieńcowa, wady wrodzone i nabyte, zapalenie mięśnia sercowego, arytmia serca, choroby naczyń, osierdzia oraz inne zaburzenia czynnościowe i anatomiczne. Echo serca jest badaniem nieinwazyjnym i nieszkodliwym, w opinii lekarzy nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania.