USG stawów

Poliklinika evi-MED w Gdyni oferuje kompleksową diagnostykę obrazową stawów. USG umożliwia nieinwazyjną ocenę struktur stawowych, pozwala na wykluczenie uszkodzeń i oceny ich rozległości w zakresie aparatu więzadłowego oraz ścięgien. USG pomaga również w diagnostyce przyczyn stanów bólowych oraz dysfunkcji stawów. Badania USG stawów wykonywane jest za pomocą aparatów najnowszej generacji, które umożliwiają optymalne uwidocznienie struktur stawów. Dlatego też ten rodzaj diagnostyki jest powszechnie stosowany zarówno u dzieci jak i dorosłych. W Poliklinice evi-MED w Gdyni wykonujemy następujące badania USG stawów:

  • USG stawów kolanowych
  • USG stawów biodrowych
  • USG stawów barkowych
  • USG stawów skokowych

Poliklinika evi-MED nr 3

Pracownia USG

ul. Świętojańska 141, Gdynia

USG stawów – przygotowanie do diagnostyki

Badanie USG stawów w przychodni medycznej evi-MED w Gdyni nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Należy jednak pamiętać, że badanie nie może być wykonane przez opatrunki lub gips. Na badanie należy przynieść ze sobą wyniki wcześniejszych badań USG, jeśli były wykonywane. Badanie jest bezbolesne i bezinwazyjne. W przychodni evi-MED w Gdyni wykonywane jest przez specjalistę ortopedę oraz lekarzy radiologów.

Cennik:

USG stawu: 210,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych