Wiktor Bagniewski

stomatolog

Michał Baranowski

USG stawów

Wioletta Barańska – Rybak

dermatolog - wenerolog

Katarzyna Bladocha – Kołodziej

ginekolog-położnik

Anna Boćkowska

radiolog (USG)

Joanna Borecka – Sobczak

angiolog, flebolog

Bartosz Borowski

echo serca

Katarzyna Czajkowska

dermatolog-wenerolog

Ewa Czerwińska

internista, lekarz medycyny pracy

Altankhorol Damdinsuren

ginekolog-położnik

Inga Drozd

okulista

Maria Dyżewska

neurolog

Łukasz Fila

diagnosta: biopsja cienkoigłowa

Konrad Florczak

ginekolog-położnik

Marcin Gdaniec

ginekolog-położnik

Katarzyna Grela

ginekolog-położnik

Agata Grzybowska

ginekolog-położnik

Bartłomiej Jankowski

fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Marian Karafa

fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Mariusz Kazmirowicz

endokrynolog

Grażyna Klimek

ginekolog-położnik

Wojciech Kloc

neurochirurg, neurotraumatolog

Ewelina Koch

ginekolog-położnik

Małgorzata Kowalczyk

lekarz medycyny pracy

Julita Kowalewska

radiolog (USG)

Małgorzata Kowalewska

dermatolog-wenerolog

Tomasz Krefft

internista

Katarzyna Kryniewska

ginekolog - położnik

Ewa Kuklik

flebolog

Arkadiusz Kulpa

ginekolog-położnik

Halina Kwaśniak

pulmonolog

Magdalena Lenczowska – Wężyk

ginekolog-położnik

Zbigniew Łobodziński

chirurg ogólny, proktolog

Hanna Ługowska – Umer

dermatolog-wenerolog, immunolog kliniczny

Marta Malek

dermatolog wenerolog

Jarosław Malek

kardiolog

Hanna Műller

kardiolog

Berenika Olszewska

dermatolog-wenerolog

Elżbieta Ostrowska – Ciskowska

endokrynolog, ginekolog-endokrynolog

Aleksandra Ohler

ginekolog-położnik

Maciej Pawłowski

ginekolog - położnik

Marta Pazderska

ginekolog-położnik

Lucyna Petryk

neurolog

Kajetan Piątkowski

ginekolog-położnik

Beata Pisz

stomatolog

Karolina Podsiadłowska

fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Dorota Pofelska

okulista

Katarzyna Poławska

laryngolog

Marek Przyjemski

radiolog (USG)

Magdalena Rek

pulmonolog

Michał Rudnik

psychiatra

Adam Rychcik

urolog

Andrzej Skabara

neurolog, lekarz medycyny pracy

Mateusz Sitkiewicz

radiolog (USG)

Małgorzata Sokołowska – Wojdyło

dermatolog - wenerolog

Ewa Stasiak

stomatolog

Michał Szpajer

kardiolog

Ewelina Szramowiat

fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Tomasz Szular

flebolog

Zbigniew Szurmiak

medycyna pracy

Agata Szymańska

dietetyk kliniczny

Anetta Traczyk-Łoś

ginekolog-położnik

Natalia Wesołowska

radiolog (USG)

Marcin Wesołowski

chirurg naczyniowy

Katarzyna Widłak

radiolog (USG)

Anna Wojarska – Borys

radiolog (USG)

Jacek Wojciechowski

chirurg dziecięcy

Jerzy Zadrożny

kardiolog, próba wysiłkowa

Karolina Zając

ginekolog-położnik

Ewa Ziajka

dermatolog-wenerolog

Afrodyta Zielińska

fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Lech Żuchlewski

radiolog (USG)