Flebologia to dział medycyny zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób żył. Choroby flebologiczne to schorzenia żył we wszystkich stadiach przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych.

Flebolodzy Polikliniki evi-MED w Gdyni świadczą usługi medyczne zarówno w początkowych stadiach choroby – począwszy od pajączków, poprzez żyły siatkowate po duże żylaki, a także najbardziej zaawansowane stadia, jakimi są owrzodzenia podudzi i goleni. Nasza placówka zatrudnia wysoko wykwalifikowanych w swoich specjalizacjach flebologów, którzy kładą duży nacisk na profilaktykę żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej i przewlekłej niewydolności żylnej.

Poliklinika evi-MED nr 2

Poradnia flebologiczna

ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia

Kiedy zgłosić się do flebologa?

Do lekarza flebologa warto przyjść na wizytę, jeśli pojawią się takie problemy jak: żylaki (widoczne przez skórę poszerzone żyły), pajączki (drobne poszerzone naczynka), obrzęk wokół kostek, nasilający się pod koniec dnia, brązowe przebarwienia skóry, wypryski, zwłaszcza po stronie wewnętrznej, w okolicy kostek, trudno gojące się rany na podudziu (owrzodzenia podudzi).

Jak przygotować się na wizytę u flebologa?

Wizyta nie wymaga specjalnych przygotowań. Jeśli masz wyniki badań, weź je ze sobą.

konsultacje flebologiczne:

300,00-400,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Poradnia flebologiczna - przychodnia evi-MED

Poradnia flebologiczna przy Poliklinice evi-MED w Gdyni świadczy usługi w zakresie:

  • profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób żył, m.in.: żylaków, owrzodzenia żylnego podudzi
  • USG Doppler żył kończyn dolnych
  • skleroterapii – zamykania naczynek
  • echoskleroterapii – bezoperacyjnego leczenia żylaków
  • konsultacji flebologicznych
  • skleroterapia żylaków sromu
  • klejenie perforatora

Poradnia flebologiczna w Gdyni świadczy usługi medyczne w ramach prywatnych wizyt. Oferujemy również zabiegi diagnostyki obrazowej metodą Dopplera, w celu wskazania zaburzenia krążenia w naczyniach tętniczych i żylnych czy nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia. Badanie dopplerowskie żył wykonują podczas konsultacji lekarze flebolodzy.

Godziny przyjęć specjalistów flebologii

Placówka evi-MED nr 2, ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia

lek. Joanna Borecka Sobczak

piątek: 09:00-16:30 (raz w miesiącu)

lek. Tomasz Szular

wtorek: 14:00-20:00 (co drugi tydzień)

lek. Magdalena Kania

piątek: 10:00-20:00