Kiedy ze wzrokiem dzieje się coś niedobrego i pojawiają się problemy z widzeniem, to znak, że należy udać się do przychodni i umówić na wizytę do okulisty. Okulista zajmuje się nie tylko diagnozowaniem wad wzroku i przepisywaniem recept na dobrze dobrane okulary lub soczewki korekcyjne. Lekarz tej specjalizacji leczy również choroby spojówek, nerwu wzrokowego, gałki ocznej, oczodołu, narządu łzowego i spojówek, zarówno u dorosłych, jak i pacjentów w wieku dziecięcym od 5 roku życia. Na konsultację do lekarzy okulistów zapraszamy pacjentów z Gdyni i Trójmiasta do prywatnej przychodni evi-MED (Przychodnia nr 1, Gdynia, ul. Bp. Dominika 16-22).

Poliklinika evi-MED nr 1

Poradnia okulistyczna

ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

Okulista w prywatnych gabinetach evi-MED

Poradnia okulistyczna w prywatnej przychodni evi-MED w Gdyni zaprasza wszystkich pacjentów (dorosłych i dzieci od 5 roku życia) na konsultacje do lekarzy specjalistów. W ramach profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób oczu możemy zaproponować:

  • konsultacje okulistyczne (dla dorosłych i pacjentów w wieku dziecięcym od 5 roku życia),
  • komputerowe badanie wzroku na autorefraktokeratometrze,
  • pomiar ciśnienia śródgałkowego,
  • badanie dna oka (również pod kątem diagnostyki nadciśnienia tętniczego).

konsultacje okulistyczne:

200,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Kiedy zgłosić się do okulisty?

Pogorszenie ostrości wzroku, zaburzenia pola widzenia, stany zapalne powiek i spojówek, swędzenie i pieczenie gałki ocznej, przekrwienie oka, silny ból oczodołu, światłowstręt czy bóle głowy to tylko niektóre objawy, z którymi należy zgłosić się na prywatną konsultację do dobrego okulisty. Warto obserwować także najmłodszych. Na wizytę u okulisty dziecięcego w przychodni evi-MED w Gdyni zapraszamy rodziców, których dzieci mają trudności z czytaniem, pisaniem, rysowaniem lub jeśli występują inne symptomy, wskazujące, że dziecko może mieć problemy z widzeniem.

Godziny przyjęć lekarzy okulistów

Placówka evi-MED nr 1, ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

lek. Dorota Pofelska

środa: 10:30-14:00
piątek: 09:30-14:00

lek. Inga Drozd

poniedziałek: 09:10-14:10

lek. Beata Zżelska-Basinska

czwartek: 10:00-14:30