Internista

Interniści to potoczna nazwa, określająca lekarzy, którzy zajmują się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem schorzeń narządów wewnętrznych. Bardzo często to właśnie oni są lekarzami pierwszego kontaktu, do których trafiają pacjenci przychodzący do poradni, gdy pojawiają się różne dolegliwości. Internista powinien umieć przeprowadzić dobry, rzetelny wywiad i badanie, na podstawie których może postawić dobrą, trafną diagnozę, podjąć właściwą terapię, zapisać leki czy skierować na badania lub konsultację do lekarzy specjalistów. Zapraszamy do korzystania z poradni chorób wewnętrznych w Poliklinice evi-MED nr 1 w Gdyni.

Poliklinika evi-MED nr 1

Internista / choroby wewnętrzne

ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

Z jakimi dolegliwościami wybrać się do internisty?

Medycyna chorób wewnętrznych to bardzo rozległa dziedzina – lekarz internista, aby móc postawić dobrą diagnozę lub zlecić konkretne badanie, powinien umieć prawidłowo ocenić funkcjonowanie wszystkich narządów. Lekarza tej specjalności powinna wyróżniać duża empatia i umiejętność rozmowy z pacjentem – ważne, by udzielić pacjentowi rzetelnych i wyczerpujących informacji o stanie jego zdrowia i o przebiegu leczenia. Interniści, którzy przyjmują w poradni chorób wewnętrznych w Poliklinice evi-MED w Gdyni, zajmują się chorobami wszystkich układów, np. kostno-stawowego, moczowego, oddechowego, dokrewnego, trawiennego czy odpornościowego.

konsultacje internistyczne:

190,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Godziny przyjęć internistów

Poliklinika evi-MED nr 1, ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

lek. Ewa Grafka-Landowska

wtorek: 11:00-13:00
czwartek: 11:00-14:00

lek. Tomasz Krefft

środa: 14:30-18:30
piątek: 08:00-11:00

lek. Anna Sychowska

w trakcie specjalizacji
poniedziałek: 15:00-19:00