Dr n. med. Marta Malek – specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii.

Jestem absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni oraz Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2009- 2015 odbywałam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie „dermatologia i wenerologia” w ramach rezydentury w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, które zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z wynikiem bardzo dobrym.

W 2013 roku obroniłam rozprawę doktorską dotyczącą chorych z pierwotnymi chłoniakami skóry. Jestem autorką i współautorką licznych publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych.

Jako dermatolog w Klinice evi-MED pracuję od początku 2011 roku. Udzielam porad w zakresie dermatologii i wenerologii pacjentom dorosłym ale również dzieciom w każdej grupie wiekowej. Ponadto w Klinice wykonuję m.in. zabiegi laserowe (m.in. laserowe leczenie blizn, zamykanie naczyń, leczenie rumienia), drobne zabiegi dermatochirurgiczne (m.in. laser CO2, krioterapia, elektrokoagulacja) oraz mezoterapię.

Cały czas biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach, podnosząc swoje kwalifikacje. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.