Słowo pulmo to po łacinie płuca, ale pulmonolog nie zajmuje się jedynie chorobami płuc – lekarz tej specjalizacji leczy i diagnozuje choroby całego układu oddechowego. Objawy, które mogą wskazywać na konieczność wizyty w prywatnej przychodni pulmonologicznej evi-MED, to m.in. świszczący oddech, zaburzenia oddychania, duszności, szybkie męczenie się, krwioplucie  czy  częsty kaszel. Warto pamiętać, że osoby palące papierosy znajdują się w podwyższonej grupie ryzyka, dlatego w żadnym wypadku nie powinny one bagatelizować niepokojących objawów. Na konsultacje z lekarzem pulmonologiem zapraszamy do prywatnych gabinetów evi-MED. Nasza poradnia pulmonologiczna znajduje się w przychodni evi-MED nr 1, zlokalizowanej w dogodnym miejscu w centrum Gdyni.

Poliklinika evi-MED nr 1

Poradnia pulmonologiczna

ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

Kiedy zgłosić się do pulmonologa?

Najczęstsze choroby układu oddechowego, którymi zajmuje się pulmonolog, to astma oskrzelowa, odma opłucnowa, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), zapalenia płuc, zapalenie oskrzeli, gruźlica, pylica płuc, nowotwór płuc. Podczas wizyty lekarz przeprowadza najpierw szczegółowy wywiad. Niekiedy, aby postawić dobrą diagnozę, należy wykonać szereg dodatkowych badań, takich jak np. spirometria, RTG klatki piersiowej czy ogólne badanie krwi i moczu. Na wizytę u pulmonologa w prywatnej przychodni evi-MED w Gdyni można zarejestrować się telefonicznie (58 622 95 10 lub 58 622 95 11).

Jak przygotować się na wizytę u pulmonologa?

Wizyta nie wymaga specjalnych przygotowań. Jeśli masz wyniki badań, weź je ze sobą.

konsultacje pulmonologiczne:

210,00 – 220,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Poradnia pulmonologiczna - przychodnia evi-MED

Lekarze z poradni pulmonologicznej, działającej w prywatnej przychodni evi-MED w Gdyni, zajmują się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego. Świadczymy usługi medyczne według najwyższych standardów i zapewniamy kompleksową opiekę lekarską. Pacjentów zapraszamy na:

  • prywatne konsultacje pulmonologiczne

Godziny przyjęć specjalistów pulmonologii

Placówka evi-MED nr 1, ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

lek. Halina Kwaśniak

wtorek: 09:40-11:40
piątek: 14:00-17:40

lek. Magdalena Rek

środa: 15:45-17:00