Prof. dr hab. n. med. Wojciech Kloc – specjalista neurochirurg i neurtaumatolog.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego AMG z 1983 roku. Od 1984 do 2001 roku pracował w Klinice Neurochirurgii AMG, gdzie uzyskał tytuł doktora habilitowanego. Od 2001 roku kieruje Oddziałem Neurochirurgii w szpitalu COPERNICUS w Gdańsku. Od 2008 roku pracuje jako profesor w Colegium Medicum UWM w Olsztynie. Jest absolwentem prestiżowego kursu EANS, wykładowcą i współzałożycielem Polskiej Szkoły Chirurgii Kręgosłupa i Spine Academy.

Członek: PTChK (Prezydent Towarzystwa w latach 2010-2014), PTNch, World Spine, Eurospine, NASS, AO-Spine (Research). Współtwórca jedynego w Polsce AO Spine Center. Staże naukowo-szkoleniowe: Niemcy, USA, Włochy Szwajcaria, Holandia, Hiszpania, Portugalia, Węgry.

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Kloc udziela porad w zakresie: profilaktyki, diagnostyki i leczenia neurochirurgicznego chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego oraz kręgosłupa. Porady w zakresie neurochirurgii czynnościowej i neuromodulacji.

Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: https://copernicus.gda.pl/oferta/szpital-im-mikolaja-kopernika-1/oddzial-neurochirurgii

Porady: język angielski i niemiecki.