Komputerowa ocena stóp w evi-MED

Dysponujemy unikalnym w skali kraju sprzętem do diagnozowania patologii stóp. Na podstawie wyników analizy można dokładnie rozpoznawać wady i dysfunkcje stóp oraz dobierać indywidualne wkładki ortopedyczne. Badanie trwa krótko i nie jest stresujące nawet dla małych dzieci. Profilaktycznie takiemu badaniu powinien poddać się każdy, kto cierpi na dolegliwości związane ze stopami, tj.: osoby ciężko pracujące, kobiety w ciąży, sportowcy, osoby cierpiące na bóle stóp, reumatycy, chorujący na cukrzycę.

Poliklinika evi-MED nr 1

Rehabilitacja

ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

Komputerowa ocena stóp dzieci

Profilaktycznej ocenie stóp powinny poddać się dzieci, a szczególnie dzieci powyżej 3 lat. Wiele dzieci chodzi w zbyt krótkich lub w zbyt wąskich butach, nie odczuwając bólu tak szybko jak dorośli. Z czasem jednak mogą zacząć skarżyć się na stopy lub nabyć złą postawę. A to wszystko dlatego, że to właśnie stopy noszą cały ich ciężar! Badanie i mierzenie regularnie stóp u dzieci jest wskazane przede wszystkim, dlatego, że stopy dziecięce bardzo szybko rosną; czasami nawet 2-3 numery rocznie i wymaga to swobodnej przestrzeni potrzebnej do wzrostu i ruchu stopy. Pamiętajmy, że stopy są podstawą naszego ciała a ich sprawność rzutuje na sprawność całego organizmu, dlatego zwróćmy szczególną uwagę i dbajmy o nie zwłaszcza u dzieci.

Komputerowe badanie stóp: 100,00 zł

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Godziny przyjęć fizjoterapeutów

Poliklinika evi-MED nr 1, ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

dr n. o zdr. Marian Karafa

wtorek: 08:00-14:00
środa: 08:00-14:00
czwartek: 08:00-14:00
piątek: 08:00-14:00