Choroby zakaźne to pojęcie, które obejmuje bardzo szeroką grupę dolegliwości. Mogą być wywołane przez różnego rodzaju drobnoustroje (np. bakterie, wirusy i grzyby), ale zaliczamy do nich również choroby, które przenoszone są przez pasożyty lub inne biologiczne czynniki chorobotwórcze. W prywatnej przychodni evi-MED w Gdyni dbamy o to, by zapewnić pacjentom kompleksową opiekę medyczną. W naszych gabinetach przyjmują lekarze różnych specjalizacji, również lekarze chorób zakaźnych (rejestracja telefoniczna do poradni pod numerem 58 622 95 10/11).

 

Poliklinika evi-MED nr 1

Poradnia chorób zakaźnych

ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia

tel: 58/ 622 95 10/11

 

Kiedy zgłosić się do lekarza chorób zakaźnych?

Choroby zakaźne mogą rozprzestrzeniać się w różny sposób, np. poprzez kontakt bezpośredni, drogą kropelkową czy pokarmową. Poszczególne schorzenia wywołują różne objawy, chociaż prawie każdej chorobie zakaźnej towarzyszy gorączka. Inne objawy, które powinny zaniepokoić i mogą wskazywać na konieczność konsultacji u lekarza w poradni chorób zakaźnych to np. kaszel, zawroty głowy, osłabienie, biegunka, wykwity skórne. Na prywatną wizytę do poradni można zarejestrować się przychodni evi-MED w Gdyni

 

Jak przygotować się na wizytę u lekarza chorób zakaźnych?

Wizyta nie wymaga specjalnych przygotowań. Jeśli masz wyniki badań, weź je ze sobą.

konsultacje lekarza chorób zakaźnych:

119,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Poradnia chorób zakaźnych - przychodnia evi-MED

Zapraszamy do poradni chorób zakaźnych w prywatnej przychodni evi-MED (Poliklinika nr 1, ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia, rejestracja telefoniczna: 58 622 95 10/11):

Zakres konsultacji lekarza chorób zakaźnych obejmuje następujące zagadnienia:

  • leczenie boreliozy,
  • diagnostyka i leczenie chorób wątroby,
  • nawracające infekcje układu moczowego,
  • leczenie chorób odzwierzęcych i pasożytniczych,
  • diagnostyka i leczenie zakażeń występujących u kobiet w ciąży oraz planujących ciążę (toxoplazmoza, cytomegalia, różyczka),
  • konsultacje kobiet w ciąży po kontakcie z chorobą zakaźną (ospa, różyczka),
  • leczenie zarażeń układu pokarmowego pasożytami (owsiki, glisty, itp.)

Godziny przyjęć specjalistów chorób zakaźnych

lek. Wioletta Schabowska – specjalista chorób zakaźnych

  • wtorek: 9.00-12.00
  • piątek: 15.00-18.00