Choroby nowotworowe stanowią poważny problem zdrowotny nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Warto jednak wiedzieć, że diagnoza postawiona przez dobrego lekarza nie musi oznaczać wyroku. Odpowiednio wcześnie wykryte nowotwory mogą być całkowicie wyleczalne, stąd tak bardzo ważna dla pacjentów jest profilaktyka i regularne badania. Lekarzem, który rozpoznaje i leczy nowotwory (oraz stany przednowotworowe) jest onkolog. W prywatnej przychodni evi-MED w Gdyni zapewniamy opiekę medyczną na najwyższym poziomie. W naszych gabinetach, zlokalizowanych w bardzo dobrych punktach, w centrum miasta, przyjmują lekarze różnych specjalizacji, również onkolodzy. Wszystkich pacjentów, którzy potrzebują prywatnej konsultacji u dobrego lekarza onkologa, zapraszamy do Polikliniki nr 3 (Gdynia, Świętojańska 141).

Poliklinika evi-MED nr 3

Poradnia onkologiczna

ul. Świętojańska 141, Gdynia

tel: 58/ 662 04 60

Kiedy zgłosić się do onkologa?

Z lekarzem onkologiem warto skonsultować każdą zmianę w funkcjonowaniu naszego organizmu, która nas niepokoi. Należy szczególnie zwrócić uwagę na takie zmiany jak: nietypowe krwawienia lub wydzielinę z otworów ciała lub brodawek sutkowych; guzki, zgrubienia w sutkach i jądrach, na skórze, wardze, języku, zmiany kształtu, wielkości lub koloru brodawek czy znamion. Niepokoić powinny nas również owrzodzenia lub rany, które nie goją się, przedłużające się zaburzenia przy wypróżnieniach i oddawaniu moczu oraz długotrwałe zaburzenia przewodu pokarmowego. Także chrypka i kaszel, które pojawiają się bez wyraźnej przyczyny i długo nie przechodzą.

 

Jak przygotować się na wizytę u onkologa?

Wizyta nie wymaga specjalnych przygotowań. Jeśli masz wyniki badań, weź je ze sobą.

konsultacje onkologa:

109,00 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.  Informację o cenach można uzyskać w rejestracji  naszych placówek medycznych.

Poradnia onkologiczna - przychodnia evi-MED

W ramach działalności poradni onkologicznej, funkcjonującej w prywatnej przychodni evi-MED w Gdyni, zapewniamy dobrą i kompleksową opiekę lekarską z zakresu profilaktyki, diagnostyki i leczenia schorzeń nowotworowych. Poradnia onkologiczna w gabinetach evi-MED:

  • prywatne konsultacje onkologiczne,
  • profilaktyka chorób piersi,
  • poradnictwo dla rodzin osób chorych na raka piersi,
  • USG piersi,
  • diagnostyka zmian piersi (biopsja cienkoigłowa, badanie histopatologiczne),
  • kontrola i prowadzenie chorych z rozpoznaną chorobą nowotworową,
  • leczenie przeciwbólowe,
  • terapia przeciw obrzękowa po zabiegach operacyjnych (np.: po mastektomii), w tym masaże limfatyczne.

Na prywatną wizytę można umówić się telefonicznie. Poliklinika nr 3 znajduje się w dobrym, pod względem komunikacyjnym, punkcie Gdyni, dlatego na konsultacje zapraszamy pacjentów z całego Trójmiasta.

Godziny przyjęć specjalistów onkologów

dr n. med. Joanna Trella – specjalista onkologii

  • sobota: terminy ustalane indywidualnie